Konsolidačný úver

Konsolidačný úver
5 5 hlasov

Konsolidačný úver je často jediným, skutočne účinným riešením ako sa zbaviť nevýhodných pôžičiek. Konsolidácia (refinancovanie) je zložitý proces, ktorý dokáže spracovať len licensovaný odborník na financie.

konsolidacia-poziciek-logoUž 5 rokov špecializovaný webový portál Konsolidacie.sk spolupracuje pri konsolidačnej pôžičke len s overenými a silnými finačnými spoločnosťami. Ponúkame individuálne riešenia pre klientov s rôznymi finačnými možnosťami. Pri určovaní vhodnej konsolidačnej pôžičky je určujúcim faktorom bonita klienta a jeho aktuálna finančná situácia.

Ako vybrať vhodný konsolidačný úver?

Pri odporúčaní vhodnej konsolidačnej pôžičky vychádzame najskôr z aktuálnej finančnej situácie zákazníka. Ak je klient zamestnaný, alebo má pravideľný príjem v dostatočnej výške, je dostatočne atraktívny aj pre bankové inštitúcie. Pravdepodobnosť získania konsolidačného úveru v banke je v takom prípade vysoká a klient získa pôžičku s lepšími parametrami. V tomto prípade odporúčame vyplniť žiadosť o konsolidáciu bankových pôžičiek.

V opačnom prípade, ak je klient nezamestnaný, alebo jeho príjem je veľmi nízky a jeho finančné záväzky sú väčšinou z nebankových inštitúcií, odporúčame požiadať o refinancovanie nebankových pôžičiek. Záleží opäť na individuálnom posúdení, koľko dokáže zákazník konsolidáciou ušetriť.

Kto poskytuje konsolidačný úver?

Zabezpečujeme konsolidačné pôžičky len s overenými a silnými partnermi s licenciou od Národnej Banky Slovenska. Medzi tieto spoločnosti patrí Poštová banka, mBank, alebo v minulosti aj Zuno. Refinancovanie nebankových pôžičiek zabezpečuje slovenská finačná skupina Silverside a.s.

Konsolidačný úver Lepšia splátka od Poštovej Banky

Lepšia splátka je konsolidačná pôžička od Poštovej Banky na splatenie úverov v bankách aj nebankovkách. Poštová banka pôsobí na slovenskom trhu už 21 rokov Služby tejto silnej bankovej skupiny vyžíva viac ako 1 000 000 klientov.   Požiadať o konsolidačný úver od Poštovej banky

Konsolidačný úver od Silverside

Úver na refinancovanie nebankových pôžičiek od spoločnosti Silverside je  spotrebiteľským úverom, ktorý slúži na refinancovanie  existujúcich finačných záväzkov (úverov, alebo pôžičiek) v rozsahu  od 500 EUR do  6 500 EUR. Konsolidačný úver  si nevyžaduje zriadenie záložného práva k nehnuteľnej, alebo hnuteľnej veci. Je určený fyzickým osobám  – spotrebiteľom vo veku od 18 do  75 rokov, s možnou dobou splácania od 12 do 60 mesiacov.

2. ZUNO – refinancovanie

Zuno Bank ukončila na slovensku svoji činnosť a poskytovanie refinačnej pôžičky je pozastavené.

ZUNO je členom Raiffeisen Bank International jednou z vedúcich bankových skupín v regióne strednej a východnej Európy. Má zastúpenie v 17 krajinách prostredníctvom širokej siete bánk, lízingových a iných finančných spoločností. Banka poskytuje služby 14,2 miliónom klientov vo svojich 3 100 pobočkách a je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania v Slovenskej republike.

bezplatná žiadosť o konsolidačnú pôžičku